1. Przeżywamy XI niedziele zwykłą.
  2. W piątek o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy Rodziców i całą społeczność szkolną.
  3. W związku z uroczystością św. Jana Chrzciciela, patrona pasterzy i pasterstwa, zostanie odprawiona Msza św. w „Gazdówce Wojtyłowej” w sobotę o godz. 17.00. Zapraszamy
  4. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:

W środę – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

W sobotę – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Jedenaście Oddziałów Związków Podhalan z naszych okolic w przyszłą niedzielę pragnie zorganizować kwestę na rzecz budowy nowego kościoła w Ochotnicy Dolnej. Po każdej Mszy świętej przedstawicielki Związku będą sprzedawać pod kościołem paczki z ciastami w cenie 30 zł i wzwyż. Nie musicie więc drogie Panie piec za tydzień. Natomiast przy WOK w Ochotnicy Dolnej odbędzie się w tym dniu festyn na rzecz budowy. Dzisiaj też odbędzie się spotkanie Związku Podhalan w naszym Ośrodku Kultury po Mszy św. wieczorowej.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o nabożeństwie do NSPJ.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Ustrzyk: Chlebek Agata nr 365, Chlebek Anna nr 365A, Piszczek Natalia nr 361A; os. Szpuntówka: Urbaniak Ewa nr 361, Bulanda Sylwia nr 360.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o 16.00, zapraszamy na rozważanie Pisma Świętego.
  5. W piątek pożegnaliśmy śp. Marię Królczyk z Kanady, a wczoraj śp. Stanisława Króla z os. Jaszcze Dolne.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!