1. Zachęcamy do dalszego śpiewania litanii do Najświętszego Serca Jezusowego. W kościele nabożeństwo śpiewane jest o godz. 17.45.
  2. W piątek o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy Rodziców i całą społeczność szkolną.
  3. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
  • w poniedziałek: św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  • w czwartek: uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

Wszystkim solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia,
przede wszystkim wielu łask Bożych i zapraszamy na Msze Świętą.

  1. W związku z uroczystością św. Jana Chrzciciela, patrona pasterzy i pasterstwa, zostanie odprawiona Msza św. w Gazdówce Wojtyłowej w czwartek o godz. 1700
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców os. Jamne Górne: Faron Zofia nr 154A, Faron Krystyna nr 154B, Szlaga Elżbieta nr 152, Szlaga Zofia nr 152A, Szlaga Maria nr 153.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym m.in. dodatek, tekst litanii do św. Józefa z nowymi wezwaniami.
  4. W 100 – tną rocznicę poświęcenia Polski NSPJ, bracia klerycy z WSD Redemptorystów w Tuchowie przygotowali nowe wydanie książki: Nowenna do Najsłodszego Serca Jezusowego, w cenie 5 złotych. Powyższa kwota zostanie przeznaczona na rzecz tuchowskiego seminarium.
  5. W dzisiaj po Mszy św. wieczorowej w Wiejskim Ośrodku Kultury odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Gorczańskiego oddziału Związku Podhalan w Ochotniccy Górnej. 
  6. W środę pożegnaliśmy śp. Józefę Jagieła, byłą naszą nauczycielkę z os. Polaki.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii
jak również naszym Parafianom życzymy miłego tygodnia