1. Rozpoczęliśmy wakacje. Witamy wszystkich gości i tych, którzy wypoczywają na terenie naszej parafii. Szczególnie witamy uczestników Oazy dla Niepełnosprawnych z naszej diecezji wraz z opiekunami. Od jutra Msze święte w tygodniu tylko wieczorem. Natomiast od 1 lipca Msza wieczorowa o godz. 19.00. Grupy oazowe będą sprawowały Msze św. w ciągu dnia w dolnym kościele.
  2. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Zakończenie oktawy w czwartek wyjątkowo o godz. 17.30. Na Mszy świętej poświęcimy  wianki i zioła oraz dokonamy błogosławieństwa małych dzieci.
  3. W piątek przypada Uroczystość NSPJ – dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. Nie ma postu.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w poniedziałek – uroczystość narodzin św. Jana Chrzciciela, – Msza św. na Gazdówce Wotyłowej o godz. 16.00, w czwartek wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, oraz o 18.00. Składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby Ojca świętego Franciszka. Wszystkim solenizantom, a wśród nich naszemu Ks. Katechecie Pawłowi, składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia oraz wielu łask od Jezusa Dobrego Pasterza. Msza św. w int. ks. Pawła sprawowana będzie w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy.
  5.  Dziękujemy rodzinom i ich sąsiadom za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało: Maria i Jan Brusińscy – os. Iwanki , Janina i Józef Wygreccy – os. Kopcówka,  Kazimiera i Ludwik Wójciak – os. Iwanki, Józefa i Stanisław Chlipała – os. Zawady. Dziękujemy wszystkim, tym którzy nieśli baldachim, chorągwie, feretrony, poduszki procesyjne, ministrantom, lektorom, DSM, Dzieciom Pierwszokomunijnym, Strażakom, członkom Związku Podhalan, harcerzom oraz uczniom naszej szkoły z pocztami sztandarowymi.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiatki. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z os. Furcówka: Tomaśko Irena nr 427A, Hanula Małgorzata nr 425B, Kowalczyk Ewelina nr 425, Szlaga Waleria nr 424A, Liptak Bolesława nr 420.
  7. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. o cudach eucharystycznych, wobec których bezradna nauka pada na kolana.
  8. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe: 20 int. za śp. Jana Polaczyka – ks. Franciszek Tomczyk, 32 int. śp. Stanisław Franczyk – ks. Proboszcz, 15 śp. Krystyna Maciąga, 22 int. śp. Stanisław Król – ks. Katecheta.
  9. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Jana Szlagę z os. Zawady

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia.