1. Rozpoczęliśmy wakacje. Witamy wszystkich gości i tych którzy wypoczywają na terenie naszej parafii. Od 1 lipca Msze święte w tygodniu tylko wieczorem. Od 3 lipca Msza tylko wieczorem o godz. 19.00. Natomiast grupy oazowe będą sprawowały Msze św. w ciągu dnia w dolnym kościele.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy: we wtorek NMP Nieustającej Pomocy, w środę św. Ireneusza, w czwartek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, oraz o 18.00. Składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby Ojca św. Wszystkim solenizantom, a wśród nich naszemu Ks. Katechecie Pawłowi, składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia oraz wielu łask od Jezusa Dobrego Pasterza.
  3. Ponadto w tym tygodniu przeżywać będziemy I sobotę i I niedziele lipca. W I sobotę zapraszamy na godz. 17.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
  4. Za tydzień w niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Msza w oprawie góralskiej. Zapraszamy w strojach góralskich. Składka na cele parafialne w tym na modernizacje sygnaturki, która nam nie działa.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Kopcówka: Czajka Krystyna nr 301, Dłubacz Małgorzata nr 299, Hubiak Magdalena nr 301a, Polczyk Magdalena nr 298, Czajka Józefa nr 296, Wygrecka Janina nr 297.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać o rocznicy objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie.
  7. Przekazaliśmy gregoriankę na lipiec śp. Józef Stec. Odprawia ks. Robert Biel w Częstochowie.
  8. Na wakacjach odprawiają ks. Katecheta: 21 int. śp. Władysław Szlaga, ks. Proboszcz: 19 int. śp. Antoni Foks.
  9. W kaplicy w Jamnem został wykonany witraż: Dobry Pasterz. Dziękuję panom z Krakowa za montaż tego pięknego dzieła. Dziękujemy również ofiarodawcom: rodzinie z Krakowa, która ma swój domek w Jamnem oraz mieszkańcom os. Jamne.
  10. Zapraszamy  wszystkich chętnych na 34 Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską w dniach 17-25 sierpnia. Jest to piękny czas, który mogą spędzić całe rodziny, zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Zapisy w kancelarii lub u ks. Proboszcza.

 Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia