1. Bóg zapłać ks. Wiktorowi Łudkowskiemu za Słowo Boże skierowane dziś do nas. A Wam, drodzy parafianie, za ofiary złożone na tacę z przeznaczeniem na dokończenie dachu w Gródku Podolskim na Ukrainie.
  2. Od jutra Msze św. w dni powszednie o godz.1900. Dodatkowo w pierwszy piątek będzie też Msza św. rano o godz.700.  Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy: w poniedziałek święto NMP Tuchowskiej, we wtorek święto św. Tomasza Apostoła, w piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki współpracy misyjnej w naszej diecezji. W tym dniu przypada również patronalne święto Apostolstwa Chorych. Wszystkim solenizantom, solenizantkom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia oraz wielu łask Bożych.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. W pierwszy czwartek i piątek, godzinę przed Mszą św., będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, zapraszamy do modlitwy i adoracji. W I sobotę o godz. 18 30  różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.

Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie od wtorku o godz. 1800 według następującego porządku:

we wtorek – dzieci z kl. III i IV SP,

w środę – kl. V i VI SP,

w czwartek – kl. VII i młodzież gimnazjum,

w piątek – dorośli i osoby pracujące.

Bardzo prosimy rodziców o przypilnowanie dzieci i młodzieży, aby w tych dniach przystąpili do spowiedzi świętej. Prosimy również o przestrzeganie tego porządku spowiedzi św.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz.900 poprosimy parafian z os. Czepiele:  Czepiel Janina nr 336, Urbaniak Lucyna nr 334 i z os. Białówka: Doleńska Maria nr 333, Bielska Maria nr 332, Adamczyk Sylwia nr 332 i Jurkowska Joanna nr 331.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest w przedsionku kościoła.