1. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę z przeznaczeniem na cele inwestycyjne w naszej parafii, w tym na modernizację sygnaturki przy naszym kościele. Od jutra Msze św. w dni powszednie o godz.1900. Przypominamy, że we wtorki po Mszy św. odbywa się nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a we środy – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy: w poniedziałek – św. Tomasza, Apostoła, w czwartek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki współpracy misyjnej w naszej diecezji. W tym dniu przypada również patronalne święto Apostolstwa Chorych. W sobotę – św. Jana z Dukli, kapłana. Wszystkim solenizantom, solenizantkom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia oraz wielu łask Bożych.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek miesiąca. W tych dniach godzinę przed Mszą św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, zapraszamy do modlitwy i adoracji. W pierwszy piątek będzie również Msza św. rano o  700. Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie od wtorku o godz.1800 według następującego porządku: wtorek – dzieci z kl. III i IV SP, w środę – kl. V i VI SP, w czwartek – młodzież gimnazjum, w piątek – dorośli i osoby pracujące. Bardzo prosimy rodziców o przypilnowanie dzieci i młodzieży, aby w tych dniach przystąpiła do spowiedzi świętej. Prosimy również o przestrzeganie tego porządku spowiedzi św.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania na najbliższą sobotę na godz.900 poprosimy o dwie ekipy, ponieważ musimy jeszcze posprzątać dolny kościół. I oto prosimy następujących parafian z os. Jaszcze Górne: Kołaciak Maria nr 291, Urbaniak Magdalena nr 287, Królczyk Elżbieta nr 284, Pawlarczyk Krystyna nr 281, Królczyk Janina nr 276, Cięciwa Maria nr 271, Bielska Bożena nr 269, Czajka Jadwiga nr 261, Wójciak Zofia nr 260, Babik Małgorzata nr 254.
  5. W przyszłą niedzielę wolontariusze z naszego Szkolnego Koła Caritas przeprowadzą przed kościołem zbiórkę do puszek na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, którego koło mieści się w Szczawnicy. Celem zbiórki jest pozyskanie pieniędzy na budowę budynku mieszkalno – usługowego dla osób niepełnosprawnych. Za każdą złożoną ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest w przedsionku kościoła.