1. Witamy wszystkich gości i tych którzy wypoczywają na terenie naszej parafii. Wśród nich oazy z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej oraz z tarnowskiej. Wczoraj rozpoczęła się w naszej Szkole Oaza Osób Niepełnosprawnych z naszej diecezji. Zachęcamy do udzielania pomocy naszych produktów i owoców.
  2. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na cele parafialne.
  3. Od jutra mamy już porządek wakacyjny, a wiec nie ma Mszy św. porannej, natomiast wieczorem Msza św. o godz. 19.00. Codziennie również o godz. 18.00 adoracja Pana Jezusa Eucharystycznego oraz możliwość spowiedzi.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i piątek, miesiąca. Zapraszamy na Msze święte wotywne. Spowiedź codziennie o godz.. 18.00. Dzieci zapraszamy na spowiedź w środę i czwartek.
  5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:

W poniedziałek – święto św. Tomasza, Apostoła

We czwartek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, zakonnicy

W sobotę – św. Jana z Dukli, zakonnika

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o procesie beatyfikacyjnym s. Łucji, ostatniej widzącej z Fatimy.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Szpuntówka: Dawiec Bernadetta nr 351, Dawiec Justyna nr 351A, Piszczek Stanisława nr 350, Lupa Lidia nr 354A; os. Studzionki: Chrobak Elżbieta nr 347.
  3. W najbliższy wtorek i piątek będzie zamknięta droga na os. Jamne w godz. 8.00-18.00. Będzie gładzony ostatni asfalt.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia