1. Rozpoczęliśmy wakacje. Witamy wszystkich gości i tych którzy wypoczywają na terenie naszej parafii. Od wtorku Msze święte w tygodniu tylko wieczorem i o godz. 19.00, o godz. 18.00 będzie wystawienie Najświętszego sakramentu. Natomiast nabożeństwa we wtorek i w środę przed Msza świętą.
  2. Jutro Uroczystość świętych Apostołów św. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 18.00. Składka na Świętopiętrze, czyli na Stolicę Apostolską.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. Zapraszamy na Msze święte wotywne. W I sobotę o godz. 18.30  różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP. W niedziele na sumie zmiana tajemnic różańcowych i zapraszamy w strojach góralskich.
  4. Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie codziennie od godz. 18.00. Dzieci i Młodzież zapraszamy szczególnie w środę i czwartek. Gdyż jesteśmy sami na wakacjach. Piątek zostawiamy tylko dla starszych.
  5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
  • we czwartek – święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej
  • w piątek – św. Tomasza, Apostoła

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia,
przede wszystkim wielu łask Bożych, zdrowia i pokoju serca.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 prosimy parafian z os. Majdówka: Polińska Bożena nr 83A, Knutelska Teresa nr 75, Szulc Kinga nr 78, Forenda Stanisława nr 77, Jamińska Irena nr 79.
  2. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. o sanktuariach maryjnych w Polsce.
  3. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe Robertowi Bielowi 2 gregorianki za śp. Marię Urbaniak na lipiec. W czasie wakacji odprawiać będzie ks. Proboszcz 23 intencji za śp. Franciszka Wójciaka, a Ks. katecheta 24 intencje za śp. Anielę Jurkowską

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia