1. Witamy wszystkich gości i tych którzy wypoczywają na terenie naszej parafii. Wśród nich oazy z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, lubelskiej oraz z tarnowskiej. Jutro rozpocznie się w naszej szkole oaza Osób niepełnosprawnych z naszej diecezji. Zachęcamy do udzielania pomocy naszych produktów i owoców.
  2. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na cele parafialne.
  3. Przypominamy, że w czasie wakacji Msze święte w tygodniu tylko wieczorem i o godz. 19.00, wyjątek stanowi I piątek. Codziennie o godz. 18.00 będzie wystawienie Najświętszego sakramentu, możliwość spowiedzi.
  4. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:

W środę: bł. Marię Teresę Ledóchowską, zakonnicę

w piątek: św. Jana z Dukli, zakonnika

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jaszcze Dolne: Rozenek Czesława nr 247, Wójciak Anna nr 244, Kopiec Irena nr 241, Fornagiel Sabina nr 248, Lupa Elżbieta nr 240.
  2. Dziękujemy Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. wątpliwości w wierze, co robić, kiedy się pojawia.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia