1. Rozpoczęliśmy wakacje. Witamy wszystkich gości i tych którzy wypoczywają na terenie naszej parafii. Otpocznijcie maluczko. Serdeczne zapraszamy na zwiedzanie naszej okolicy, a szczególnie „Gazdówki Wojtyłowej” na Skałce. Wspominanym miejscem opiekuje się p. Andrzej Foks i z nim można się kontaktować w sprawie otwarcia i opowiedzenia o pobycie tam, Karola Wojtyły, dzisiaj już  św. Jana Pawła II.
  2. W czasie wakacji Msze święte w tygodniu tylko wieczorem i o godz. 19.00, wyjątek stanowi I piątek. Codziennie o godz. 18.00 będzie wystawienie Najświętszego sakramentu, możliwość spowiedzi.
  3. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
  • we wtorek: bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, zakonnicy
  • w czwartek: św. Jan z Dukli, zakonnika

Wszystkim solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia,
przede wszystkim wielu łask Bożych i zapraszamy na Msze Świętą.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jamne Dolne: Wanicka Dominika nr 148, Wanat Anna nr 146, Lupa Maria nr 145, Królczyk Irena nr 140B, Kozielec Maria nr 140A.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym art., o Małych Brachach Baranka, przybyłej niedawno do Polski wspólnocie zakonnej. Jest również nowy Promyczek Dobra.
  3. Dziękujemy pewnej rodziny za ofiarę na odnowienie figury św. Marcina oraz na zakup nowej kadzielnicy.
  4. W czwartek pożegnaliśmy śp. Bogdana Szlagę z os. Jamne Górne.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii
jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia