Witamy wszystkich gości, którzy przybyli do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia wakacyjnego czasu.

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

w poniedziałek – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

we wtorek – św. Piusa X, papieża

we środę – wspomnienie NMP Królowej

– w piątek – św. Bartłomieja, Apostoła

w niedzielę  – uroczystość NMP Częstochowskiej

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy na Mszę Świętą w dzień świętego patrona.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Kopcówka: Czajka Krystyna nr 301, Dłubacz Małgorzata nr 299, Hubiak Magdalena nr 301 A, Polczyk Magdalena nr 298, Wygrecka Janina nr 297.
  2. Dziś wolontariusze z naszego Szkolnego Koła Caritas przeprowadzają przed kościołem zbiórkę do puszek na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, którego koło mieści się w Szczawnicy. Celem zbiórki jest pozyskanie pieniędzy na budowę budynku mieszkalno – usługowego dla osób niepełnosprawnych. Za każdą złożoną ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku Kościoła. W gościu Niedzielnym m.in. art. o św. Jacku Odrowążu i cudach dokonywanych za jego wstawiennictwem.

 Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.