Rozpoczęcie Misji Świętych

  1. W naszej parafii rozpoczynamy misje parafialne. Szczegółowy program jest w gablocie oraz każda rodzina otrzyma tekst, który znajduje się pod chórem. Dzisiaj serdecznie zapraszamy na godz. 15.00 pomodlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia oraz zmówimy różaniec. Zapraszamy również na Apel Maryjny na godz. 21.00

Za tydzień nie ma Mszy w kaplicy w Jamnem oraz popołudniu w kościele. Wszystkich zapraszamy na uroczysta sumę, podczas której poświęcimy nowy Krzyż misyjny.

  1. Dzisiejsza niedziela w naszej Ojczyźnie przeżywana jest jako modlitwa za wszystkich misjonarzy i misjonarki. Bóg zapłać za składkę przeznaczoną na ten cel. Za tydzień składka jako podziękowanie ks. Misjonarzowi Prałatowi Władysławowi.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Jana Pawła II, w  sobotę – świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła w najbliższą sobotę na godz. 8. 00 zapraszamy mieszkańców osiedla Jamne Dolne: Szlaga Maria nr 149A, Piszczek Monika nr 140, Czajka Anna nr 139A, Lewicka Katarzyna nr 143; os. Szlagi: Chrobak Zofia nr 136, Czajka Józefa nr 134, Chrobak Maria 134A.
  4. W imieniu rodziny Buczków przekazujemy podziękowania za pomoc w odbudowie po pożarze dla wójta, sołtysa, strażaków i wszystkich mieszkańców Ochotnicy Górnej, dla Polonii z USA oraz rodziny Kowalczyków za udostępnienie mieszkania.
  5. Przekazaliśmy gregorianki ks. Robertowi Bielowi na listopad śp. Anna Urbaniak i śp. Rozalia Czajka
  6. Zarząd Wspólnoty Leśnej w Ochotnicy Górnej informuje, że sprzedaż drewna dla udziałowców odbędzie się WOK w dniach 23-24 X. tj. poniedziałek, wtorek od godz. 9-13-tej.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Władysława Lupę z os. Jamne.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.