1. Witamy wszystkich gości i tych którzy wypoczywają na terenie naszej parafii. Wśród nich oazy z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, łowickiej i gnieźnieńskiej, lubelskiej oraz z tarnowskiej – oazę Osób niepełnosprawnych
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji Msze święte w tygodniu tylko wieczorem i o godz. 19.00, wyjątek stanowi I piątek. Codziennie o godz. 18.00 będzie wystawienie Najświętszego sakramentu, możliwość spowiedzi.
  3. Za tydzień składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  4. W środę przypada 13 lipca. Zapraszamy na różaniec fatimski i procesje z Figurą Matki Bożej Fatimskiej po Mszy świętej.
  5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:

w poniedziałek: święto św. Benedykta, patrona Europy

we wtorek: św. Brunona z Kwerfurtu, bpa i męcz.

w środę – św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników, patronów diecezji

w piątek – św. Bonawentury, bpa i dr Kościoła

w sobotę – NMP z Góry Karmel

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jaszcze Dolne: Wójciak Kazimiera nr 239, Król Teresa nr 238, Buczek Katarzyna nr 246A, Rozenek Rozalia nr 247, Czajka Anna nr 235, Giemzik Maria nr 234.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. artykuł o św. Benedykcie z Nursji. Jest również nowy Promyczek dobra dla dzieci.
  3. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe o. Mariuszowi Michalikowi: 14 za śp. Franciszka Jurkowskiego, 19 za śp. Józefa Czajkę, 5 za śp. Stanisławę Czajka.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia