1. Witamy wszystkich gości i wypoczywających na terenie naszej parafii. Serdeczne zapraszamy na zwiedzanie naszej okolicy, szczególnie „Gazdówki Wojtyłowej”
    na Skałce. Wspominanym miejscem opiekuje się p. Andrzej Foks. Z nim można kontaktować się w sprawie otwarcia i opowiedzenia o pobycie tam Karola Wojtyły, dzisiaj już św. Jana Pawła II.
  2. Bóg zapłać za złożone ofiary do puszek na mieszkańców poszkodowanych trąbą powietrzną. Uzbieraliśmy 12 240 złotych. Za tydzień składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  3. W czasie wakacji Msze Święte w tygodniu tylko wieczorem o godz. 19:00. Codziennie o godz. 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość Spowiedzi Świętej.
  4. We wtorek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Mszę Świętą, a po niej na różaniec fatimski z procesją wokół kościoła.
  5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:

          Poniedziałek: św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męczennika

          Wtorek: św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji

          Czwartek: św. Bonawentury, bpa i dr Kościoła

          Piątek: NMP z Góry Karmel

Wszystkim solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych
i zapraszamy na Msze Świętą.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Jamne Dolne: Piszczek Monika nr 140; os. Szlagi: Chrobak Zofia nr 136, Czajka Józefa nr 134, Chrobak Maria nr 134A; os. Polaki: Urbaniak Stanisława nr 133.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym art. o św. Jadwidze Śląskiej i klasztorze w Trzebnicy.
  3. Przekazaliśmy Tadeuszowi Szponarowi ze Szczecina intencje pogrzebowe: 2 za śp. Krzysztofa Czajkę, 10 za śp. Józefę Błachut, 11 za śp. Jana Gołdyna oraz 9 za śp. Józefa Chrobaka.

 

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii, jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia