1. Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego. Zapraszamy do uczestnictwa w Eucharystii nie tylko w niedzielę, ale i w dni powszednie o godz. 1900. Przypominamy, że w każdy wtorek przed Mszą Świętej nowenna do Miłosierdzia Bożego, a w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 2. W przyszłą niedzielę nasza parafia przeżywać będzie całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w ramach diecezjalnej adoracji. Po każdej Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu.
 3. W przyszłą niedzielę składka na WSD w Tarnowie.
 4. Jutro przypada 13. dzień miesiąca, zapraszamy na różaniec fatimski i procesję z figurą matki Bożej Fatimskiej po Mszy świętej.
 5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
 • w poniedziałek – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników
 • w środę – św. Bonawenturę, bpa i dra Kościoła
 • w czwartek – wspomnienie NPM z Góry Karmel
 • w sobotę – św. Szymona z Lipnicy

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia,
przede wszystkim wielu łask Bożych, zdrowia i pokoju serca.

 1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 prosimy parafian z os. Gabrysie: Czajka Teresa nr 67, Kluziak Czesława nr 71B, Buczek Zofia nr 71A; os. Gronie: Ludwin Małgorzata nr 51A, Rusnak Maria nr 55A, Niewiadomy Lucyna nr 55B.
 2. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. o tym, czy miłość narzeczonych jest konieczna do zawarcia małżeństwa? Jest również nowy Promyczek Dobra dla dzieci.
 3. W piątek pożegnaliśmy śp. Stanisława Jurkowskiego z os. Jurkowski Potok.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !