1. Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego.
  2. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy: we wtorek – św. Szymona z Lipnicy, w czwartek – bł. Czesława, kapłana, w sobotę – św. Marii Magdaleny. Wszystkim solenizantom, solenizantkom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wielu łask Bożych.
  4. W najbliższa środę nasza parafia przeżywać będzie całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w ramach diecezjalnej adoracji. Rozpoczniemy Mszą o godzinie 8.00 i zakończymy o 19.00. Zachęcamy wszystkich Gości oraz Was drodzy parafianie do uczestnictwa w tej adoracji. Plan adoracji:

Godz. 8.00 – os. Zawady, Iwanki i Szlagi

Godz. 9.00 – os. Jamne Górne i Dolne

Godz. 10.00 – os. Polaki i Błaszczaki

Godz. 11.00 – os. Bielskie, Czajki i Czuby

Godz. 12.00 – os. Majdówka i Gabrysie

Godz. 13.00 –os. Gronie i Marciny

Godz. 14.00 – os. Jurkowski Potok, Piszczkówka i Sikory

Godz. 15.00 – os. Jaszcze Górne i Dolne oraz Kopcówka

Godz. 16.00 – os. Puchry, Stasichy, Białówka, Czepiele i Mostkowe

Godz. 17.00 – os. Studzionki, Szpuntówka i Ustrzyk

Godz. 18.00 – os. Bartoszówka, Przełęcz Knurowska, Furcówka, Forendówki i Holina

 

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz.900 prosimy parafian z os. Jaszcze Górne: Babik Agnieszka nr 254, os. Jaszcze Dolne: Wójciak Małgorzata nr 245B, Puchomirska Urszula nr 238, Konopka Anna nr 245E, Czajka Czesława nr 245A.
  2. W imieniu dzieci i ich rodziców z Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, którego koło mieści się w Szczawnicy, za każdą złożoną ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać! Zebrano 2.860 zł, 5 dolarów oraz 1 euro.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielny, m.in. artykuł: My chcemy Boga – słowa prezydenta USA.
  4. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Katarzynę Czajkę z os. Stasichy.

 Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia