1. Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego. Zapraszamy do uczestnictwa w Eucharystii nie tylko w niedzielę, ale i w dni powszednie o godz. 1900
 2. Dzisiaj nasza parafia przeżywa całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w ramach Diecezjalnej adoracji. Po każdej Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu.
 3. Bóg zapłać za składkę na WSD w Tarnowie.
 4. W sobotę po Mszy wieczorowej będzie poświęcenie samochodów i wszelkich innych pojazdów mechanicznych.
 5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
 • w poniedziałek – św. Małgorzatę i bł. Czesława
 • w środę – św. Marię Magdalenę
 • w czwartek – św. Brygidę, zakonnicę – patronkę Europy
 • w piątek – św. Kingę – patronkę naszej Diecezji
 • w sobotę – św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia,
przede wszystkim wielu łask Bożych, zdrowia i pokoju serca.

 1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 prosimy parafian z os. Gronie: Topolska Jadwiga nr 54A, Jamińska Anna nr 57, Zasadnia Janina nr 55, Królczyk Małgorzata nr 55, Niewiadomy Izabela nr 55D.
 2. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. o górze Karmel, na którą można wejść nie tylko fizycznie.
 3. Dziękujemy naszym Strażakom za pomoc w zdjęciu Obrazu Maryi z wejścia do Dolnego Kościoła. Chcieliśmy odnowić obraz, jednak cała farba się sypie. Po konsultacji, pan Malarz namaluje kopie tego obrazu, wykorzystując to co pozostał ze starego.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !