1. Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy: w poniedziałek – św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy, we wtorek – św. Kingi, dziewicy, patronki naszej diecezji, w środę – św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa, w czwartek św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Wszystkim solenizantom, solenizantkom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia oraz wielu łask Bożych.
  3. W środę z racji wspomnienia św. Krzysztofa – po Mszy wieczorowej poświęcenie samochodów.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Białówka: Czajka Iwona nr 321D, Chrobak Janina nr 321A; os. Stasichy: Czajka Krzysztofa nr 319, Furca Maria nr 319A, Furca Aniela nr 318A.
  5. Wyrażamy wdzięczność wszystkim Gościom i naszym Parafianom za tak liczny udział w adoracji diecezjalnej. Niech dobry Bóg Wam wynagrodzi i nadal błogosławi.
  6. Wyrażamy wdzięczność, tym wszystkim, którzy pomagają naszym parafianom w usuwaniu skutków powodzi. Dziękujemy naszym niezawodnym Strażakom, sąsiadom oraz turystom za pomoc oraz tym wszystkim, którzy modlili się za nas. Swoją wdzięczność wyraźmy przez modlitwę, którą składamy w naszym kościele i w domach.
  7. Trwają zapisy na XXXVI Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską w dniach 17-25 sierpnia. Serdecznie zapraszamy na te piękne rekolekcje w drodze. W przedsionku znajdują się legitymacje dla duchowych pielgrzymów, tych którzy przez modlitwę będą się z pielgrzymami łączyć.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym dodatek – obrazek z modlitwą kierowcy do św. Krzysztofa.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.