Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego.

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy: w poniedziałek – św. Kingi, dziewicy, patronki naszej diecezji, we wtorek – św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa, w środę św. Joachima i Anny, rodziców NMP, w sobotę – św. Marty. Wszystkim solenizantom, solenizantkom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia oraz wielu łask Bożych.
  2. We wtorek z racji św. Krzysztofa po Mszy wieczorowej poświęcenie samochodów.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz.900 prosimy parafian z os. Jaszcze Dolne: Królczyk Maria nr 249A, Rozenek Czesława nr 247, Wójciak Anna nr 244, Kopiec Irena nr 241, Fornagiel Sabina nr 248.
  4. Wyrażamy wdzięczność wszystkim Gościom i naszym Parafianom za tak liczny udział w adoracji diecezjalnej. Niech dobry Bóg Wam wynagrodzi i nadal błogosławi.
  5. Trwają zapisy na XXXV Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską w dniach 17-25 sierpnia. Serdecznie zapraszamy na te piękne rekolekcje w drodze.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest w przedsionku Kościoła. W Gościu Niedzielnym, m.in. artykuł: o tym jakie warunki muszą spełniać chleb i wino używane do sprawowania Eucharystii.

 Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.