1. Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego. Zapraszamy do uczestnictwa w Eucharystii, nie tylko w niedzielę, ale i w dni powszednie o godz. 19:00. Przypominamy, że w każdy wtorek przed Mszą Świętą nowenna do Miłosierdzia Bożego i w każdą środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na rzecz poszkodowanych przez kataklizmy.
  3. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy w strojach góralskich. Składka na cele parafialne.
  4. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:

          W poniedziałek: świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

          We czwartek : św. Marty

          W sobotę: św. Ignacego z Loyoli

Wszystkim solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych i zapraszamy na Msze Świętą.

  1. Z racji św. Krzysztofa patrona kierowców po sumie błogosławieństwo pojazdów.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Polaki: Buczek Maria nr 128, Duduś Irena nr 125, Bielska Bożena nr 123A, Bielska Katarzyna nr 123B, Jagieła Monika nr 122B.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o dziadkach Pana Jezusa świętych Annie
    i Joachimie.
  4. Przekazaliśmy gregorianki na sierpień ks. Robertowi Bielowi i jego klasztorowi : śp. Józefa Urbaniak – od męża oraz 5 za śp. Bogdana Szlagę. Również przekazaliśmy intencje pogrzebowe ks. Maciejowi Pliszce do Korytowa: 15 za śp. Janinę Wojtowicz i 16 za śp. Kunegundę Czajka.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii, jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia