1. Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego.
  2. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na UPJPII w Krakowie i Tarnowie.
  3. Dzisiaj przeżywamy odpust ku czci Patrona Kaplicy na Jamnym św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  4. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Patronki Naszej Parafii i Kościoła. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00 – Uroczysta suma z procesją oraz Msza św. o 16.00. Uroczystą sumę poprowadzi ks. Maciej Pliszka. Prosimy o przygotowanie baldachimu, feretronów, sztandarów, poduszek. Zapraszamy kapelę góralską, orkiestrę, strażaków ze sztandarami, dzieci Pierwszo-Komunijne w strojach góralskich, dzieci sypiące kwiatki i dzwoniące, DSM, lektorów i ministrantów. W tym dniu poświęcimy bukiety kwiatów i ziół. Na uroczystości Odpustowe zapraszamy w strojach góralskich.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jamne Górne: Sikora Małgorzata nr 169, Czajka Agnieszka nr 181, Kurnyta Agnieszka nr 181A, Bielska Dorota nr 177B, Bielska Anna nr 177.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. Gdzie zakończyło się ziemskie życie Matki Bożej?
  7. W środę o godz. 13.00 pogrzeb śp. Andrzeja Puchomirskiego z os. Czajki.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia