1. Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

w poniedziałek – św. Jacka, zakonnika

w czwartek – św. Bernarda, opata i dr Kościoła

w piątek – św. Piusa X, papieża

– sobota – Najświętszej Maryi Panny, Królowej

Wszystkim solenizantom składamy życzenia, obfitych łask od Boga samego oraz opieki Maryi Matki Wniebowziętej.

  1. Wyrażamy wdzięczność wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia naszego Odpustu Parafialnego, niosącym feretrony, sztandary, baldachim, pocztą sztandarowym Straży Pożarnej i Związkowi Podhalan, kapeli góralskiej, chórowi oraz mieszkańcom Jaszcze Górne i Dolne za zrobienie wieńców oraz ofiary na kwiaty.
  2. Dzisiaj wolontariusze przeprowadzą przed kościołem zbiórkę do puszek na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, którego koło mieści się w Szczawnicy. Za każdą złożoną ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła
    i za ofiary na kwiaty.
    Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godzinę 900 prosimy parafian z Piszczkówka: Witkowska Maria nr 37A, Faron Kinga nr 37, Szlaga Janina nr 36A, Forenda Maria nr 36, Piszczek Renata nr 35.  
  4. W Poniedziałek 17.08.2020 r.  o godz. 1830 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Górnej odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące dofinansowań na instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !