1. Żegnamy wszystkich gości i tych którzy wypoczywali na terenie naszej parafii. Życzymy szczęśliwych powrotów do domu i zapraszamy w przyszłym roku.
  2. W naszej diecezji jest to niedziela synodalna.
  3. Od jutra Msze wieczorem o godz. 18.00.

Przyszła niedziela to pierwsza niedziela września. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy w strojach góralskich. Składka na cele parafialne.

  1. W przyszłą niedzielę przypada również kolejna rocznica wybuchu II Wojny światowej. Po sumie udamy się pod nowy pomnik, aby zapalić znicze oraz pomodlić się w intencji poległych za Ojczyznę.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

w poniedziałek – Uroczystość NMP Częstochowskiej

we wtorek – św. Moniki

w środę – św. Augustyna

w czwartek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela

Wszystkim solenizantom, solenizantkom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wielu łask Bożych. 

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Ustrzyk: Dobrzyńska Monika nr 372A, Dobrzyńska Maria nr 372, Kurnyta Lucyna nr 370, Czepiel Zofia nr 368, Chlebek Agata nr 365.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest w przedsionku Kościoła. W Gościu Niedzielnym art. m.in. o łaskach wymodlonych przed Jasnogórskim Obrazem.
  3. Przekazaliśmy gregorianki na wrzesień ks. Robertowi Bielowi: śp. Jan Szlaga, śp. Maria Wójciak, śp. Stanisław Grzywnowicz.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.