1. Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego. A tym, którzy już odjeżdżają zapraszamy za rok i życzymy szerokiej drogi.
  2. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy pomogli nam godnie przeżyć odpust parafialny, a szczególnie: niosącym baldachim, feretrony, sztandary, poduszki, kapeli góralskiej, strażakom ze sztandarem (te podziękowania składam na ręce p. Wiesława Kołaciaka), chórowi parafialnemu, dzieciom pierwszokomunijnym w strojach góralskich, dzieciom sypiącym kwiatki i dzwoniącym, DSM, lektorom i ministrantom, zaś mieszkańcom os. Iwanki i Kopcówka za przygotowanie wieńców.
  3. Dziś również żegnamy ks. Mgr Pawła Kitę, wyrażamy Mu wielką wdzięczność za 7 lat pracy w naszej parafii. Za Jego trud, poświęcenie, za wszelkie dobro. Niech nadal Mu błogosławi dobry Bóg za przyczynom Maryi Wniebowziętej.
  4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

we wtorek – św. Bernarda, opata i dok. Kościoła

w środę – św. Piusa X, papieża

w czwartek – NMP, Królowej

w sobotę – św. Bartłomieja, Apostoła

Wszystkim solenizantom, solenizantkom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wielu łask Bożych. 

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Ustrzyk: Filas Małgorzata nr 381A, Rusnak Anna nr 379, Rusnak Weronika nr 379A, Chryczyk Teresa nr 377, Hanula Anna nr 376A.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym art. m.in. refleksje o ostatecznym celu naszej ziemskiej wędrówki.
  3. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe: Ks. Kazimierzowi Trybule 22 int. za śp. Bronisławę Runger, ks. Łukaszowi z Oazy z Łowicza 13 int. za śp. Filipa Doleńskiego i 5 int. za śp. Marię Rozenek.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.