Zakończenie Misji Świętych

  1. Kończymy dziś misje parafialne. Wyrażamy wielką wdzięczność Ks. Prałatowi Władysławowi Zązlowi za przeprowadzenie nas drogą odnowy przez Maryję do Jezusa w duchu góralszczyzny. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj przeżywamy Rocznicę Poświęcenia naszego Kościoła. Dziękujmy Bogu za wszystkich, którzy ten kościół budowali oraz prośmy za całą naszą wspólnotę parafialną, by wszyscy z tego świętego miejsca zawsze chętnie korzystali i byli za niego odpowiedzialni.
  3. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz o 14.00 połączona z nieszporami żałobnymi i procesją na cmentarz z różańcem i wypominkami. Przy wejściu na cmentarz od rana lektorzy będą zbierali ofiary na WSD w Tarnowie. W imieniu Księdza Rektora dziękujemy za każdą ofiarę.
  4. W czwartek Dzień Zaduszny, czyli wspominamy wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 oraz 17.00. W Oktawie Wszystkich Świętych różaniec z wypominkami w procesji na cmentarz, po Mszy Św. wieczornej.
  5. W tym tygodniu również przeżywamy I czwartek, piątek, sobotę i niedzielę listopada. Zapraszamy na Msze św. wotywne. Spowiedź św. pół godziny przed każdą Mszą świętą.
  6. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych o godz. 11.00 . Zapraszamy w strojach góralskich. Natomiast składka przeznaczona będzie na zakup węgla na opał do kościoła.
  7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w sobotę – św. Karola Boromeusza, Wszystkim obchodzącym swoje imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  8. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Polaki: Stanisława Urbaniak nr 133, Wiesława Czajka nr 130, Maria Jagieła nr 132A, Katarzyna Tokarczyk nr 127, Bożena Syjud nr 131A, Weronika Jagieła nr 132A,
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym m.in. obrazek z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące.