1. Dziś I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowy na sumie. Bóg zapłać za ofiary na węgiel do kościoła.
  2. W środę kończymy Oktawę Wszystkich Świętych i procesje różańcowe na cmentarz. Od czwartku różaniec z wypominkami przed Mszą św. o godz. 16.30, a w niedzielę o 6.30.
  3. W sobotę przypada 99. rocznica Odzyskania Niepodległości – narodowe Święto Niepodległości. Uroczysta Msza św. w tym dniu o godz. 16.00, w ramach dziękczynienia młodzież poprowadzi nabożeństwo patriotyczne. Po Mszy w procesji przejdziemy na Wzgórze Iwankowskie, by tam przy Krzyżu Jubileuszowym i zapalonej watrze modlić się za nasza Ojczyznę i za poległych w walce o odzyskanie niepodległości. Prosimy o pomoc naszych Strażaków oraz harcerzy. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek – św. Leona Wielkiego, w sobotę – św. Marcina, bpa. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  5. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. popołudniowej zapraszam nową Radę Duszpasterską na spotkanie na plebanię.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Polaki: Kuziel Maria nr 132, Maciąga Krystyna nr 129, Buczek Maria nr 128, Duduś Irena nr 125, Bielska Bożena nr 123A.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku Kościoła. W Gościu Niedzielnym m.in. o cichej i niepozornej kobiecie, która wprawiła w zakłopotanie kanadyjski sąd.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!