1. Witamy wszystkich gości, i tych, którzy ostatni tydzień wakacji spędzają w naszej parafii. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego.
  2. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w przeżycie odpustu parafialnego. W tym roku dopisała nam bardzo dużo Gości i Turystów. Bóg zapłać mieszkańcom os. Czepiele i Białówka za wieńce oraz wszystkim tym, którzy przynieśli dary na plebanie.
  3. Od jutra Msze święte wieczorowe o godz. 18.00. Wystawienie i możliwość spowiedzi o godz. 17.00.
  4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

– w poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny Królowej

– w środę – św. Bartłomieja, Apostoła

– w piątek – uroczystość NMP Częstochowskiej ( nie ma postu)

– w sobotę – św. Moniki

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych, zdrowia i pokoju serca.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jamne Górne: Jamińska Anna nr 175, Wójciak Katarzyna nr 174, Jagieła Magdalena nr 174A, Kobylarczyk Anna nr 171, Buczek-Jagieła Dorota nr 170B.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. o Mszy świętej na Błyszczu.

Zapraszamy na pielgrzymkę z Ochotnicy do Medjugorie w dniach 8-15 październik br. Zapisy u p. Kazimierza Sikory. Szczegóły na plakacie w gablocie.