1. Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby te ostatnie dni wakacji spędzić w sercu Gorczańskich Gór. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego oraz zapraszamy na modlitwę do naszej świątyni.
  2. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary do puszek na rzecz osób poszkodowanych przez tragiczną wichurę, która nawiedziła północną Polskę. Bóg zapłać!
  3. Od jutra Msze wieczorowe o godz. 18.00. Natomiast od piątku również rano o 7.00.
  4. W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek, I sobotę i I niedzielę miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem w środę, czwartek i piątek od godz. 17.00. W pierwszy czwartek i w pierwszy piątek godzinę przed Mszą św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, zapraszamy do modlitwy i adoracji. W I sobotę o godz. 17.30 Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP. W I niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Msza w oprawie góralskiej. Zapraszamy w strojach góralskich. Składka z przeznaczeniem na cele parafialne.
  5. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła wspominamy:

w poniedziałek – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

we wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

w piątek – bł. Bronisławy

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy na Mszę Świętą w dzień świętego patrona.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Jamne Górne: Szlaga Anna nr 187, Rusnak Urszula nr 188, Czajka Dominika nr 200, Wójciak Monika nr 186, Czajka Agnieszka nr 181.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku Kościoła. W Gościu Niedzielnym m.in. ciekawy artykuł o obrazie Matki Bożej Częstochowskiej z okazji 300 (trzechset)-lecia jego koronacji. Do Gościa Niedzielnego dołączona jest również płyta DVD z filmem „Misja”.
  3. Przekazaliśmy ks. Piotrowi Bobrowi 10 intencji pogrzebowych za śp. Franciszka Jurkowskiego.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.