1. Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. O godz. 8.45 spotkanie pod szkołą, a następnie uroczyste przejście ze sztandarem do kościoła, gdzie o godz. 9.00 Msza święta. Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z nauczycielami i rodzicami. Dowozy do szkoły będą tak jak w poprzednich latach.
  2. Dziękujemy za dzisiejszą składkę na cele parafialne.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 wystawienie i modlitwa o nowe powołania z naszej parafii. Spowiedź przed I piątkiem: w środę i czwartek o godz. 17.00, zapraszamy dzieci i młodzież.
  4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

w poniedziałek – św. Grzegorza Wlk, papieża

w sobotę przypada Uroczystość Narodzenia NMP – głównej Patronki naszej diecezji, w tym dniu Msze św. o godz. 700, 900 oraz 1800, na wszystkich Mszach poświęcenie ziarna siewnego. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 1000 – prosimy parafian z os. Jaszcze Górne: Cięciwa Katarzyna nr 271, Bielska Bożena nr 269, Czajka Jadwiga nr 261, Wójciak Zofia nr 260, Babik Małgorzata nr 254.  
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym m.in. art. o nowej Kaplicy  wieczystej adoracji, która powstała w Niepokalanowie.
  3. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe: Księża Misjonarze w Krakowie: 50 int. śp. Katarzynę Siuta oraz 50 int. śp. Jadwigę Siuta oraz dla ks. Marka Sojki w Łowkowicach 50 int. śp. Jadwigę Siuta.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.