1. Kończą się wakacje, tym wszystkim, którzy wypoczywali na terenie naszej parafii dziękujemy i życzmy szczęśliwych powrotów do domów. Zapraszamy ponownie w nasze piękne strony.
  2. Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. O godz. 9.00 Msza święta, a następnie przejście do szkoły. Zapraszamy dzieci, młodzież wraz z nauczycielami i rodzicami. Dowozy do szkoły będą tak jak w poprzednich latach.
  3. Dziękujemy za dzisiejszą składkę na cele parafialne. Pragniemy wymienić nową sygnaturkę oraz mechanizm dzwonów.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: I czwartek- o godz. 17.00 wystawienie i modlitwa o nowe powołania z naszej parafii. W piątek Uroczystość Narodzenia NMP – głównej Patronki naszej diecezji, w tym dniu Msze św. o godz. 7.00, 9.00 oraz 1800, na wszystkich Mszach poświęcenie ziarna siewnego. Nie ma wtedy postu. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Jamne Górne: Sikora Małgorzata nr 169, Kurnyta Agnieszka nr 181, Bielska Dorota nr 177B, Bielska Anna nr 177, Jamińska Anna nr 175.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku Kościoła. W Gościu Niedzielnym m.in. ciekawy artykuł o niedzielnej Mszy św. Dlaczego niedziela bez Mszy nie jest niedzielą?
  7. Przekazaliśmy Gregorianki do Księży Chrystusowców w Częstochowie na wrzesień śp. Katarzyna Czajka, a na październik śp. Aniela Rusnak.
  8. Jest organizowana pielgrzymka do Limanowej, Pasierbca i Szczyrzyca 16 września. Zapisy u Zakrystianki.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.