1. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
  2. Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Uroczysta Msza św. o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy Całą Społeczność Szkloną. Po Mszy św. udamy się pod pomnik obok Kościoła, aby złożyć kwiaty i znicze z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej.
  3. Witamy wśród nas kleryka Marcina Wojtala. Otoczmy Go naszą modlitwą.
  4. Zapraszamy Aspirantów oraz tych, którzy chcą zostać ministrantami na spotkanie w piątek po Mszy św. wieczorowej.
  5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:

W piątek – Uroczystość Narodzenia NMP – głównej Patronki naszej diecezji, w tym dniu Msze św. o godz. 700, 900 oraz 1800, a na wszystkich Mszach poświęcenie ziarna siewnego. W tym dniu nie ma postu.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o uroczystościach w sanktuarium Matki Bożej na Pasierbcu.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Kopcówka: Czajka Agnieszka nr 301, Dłubacz Małgorzata nr 299, Hubiak Magdalena nr 301A, Polczyk Magdalena nr 298, Wygrecka Magdalena nr 296.
  3. Zespół Regionalny Mali Ochotni ogłasza nabór dzieci w wieku do 5 do 12 lat na naukę: tońca, śpiywu i muzyki góralskiej. Zapisy w WOK-u do końca września w każdy poniedziałek i piątek od 17.00 do 20.00. Szczegóły w gablocie.
  4. Zarząd Wspólnoty Leśnej w Ochotnicy Górnej zaprasza udziałowców na zebranie do Wiejskiego Ośrodka Kultury. Terminy: I – w 8 września tj. piątek o godz. 19.00 i w II – 17 września tj. niedziela o godz. 12.15.
  5. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ochotnicy Dolnej informuje o możliwości skorzystania z usług asystenckich w ramach Programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” – edycja 2024. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń lub na stronach GOPS Ochotnica Dolna i Urzędu Gminy.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia