1. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

We czwartek  – Uroczystość Narodzenia NMP – głównej Patronki naszej diecezji, w tym dniu Msze św. o godz. 700, 900 oraz 1800, a na wszystkich Mszach poświęcenie ziarna siewnego.

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. Zapraszamy ministrantów i lektorów na zbiórkę we wtorek po Mszy św. wieczorowej, natomiast aspirantów w piątek również po Mszy świętej wieczorowej.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jamne Górne: Kukuczka Stanisława nr 157A, Sikora Zofia nr 156, Szlaga Janina nr 155H, Wygrecka Małgorzata nr 155D, Kulig Halina nr 155, Foks Maria nr 158A, Sioła Grażyna nr 154.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. o beatyfikowanym dziś papieżu Janie Pawle I.
  4. Rozpoczęliśmy remont naszych organów, gdyż wiele z piszczałek już nie grało. Tej pracy podjęła się firma z Mszany Dolnej.
  5. Dziękujemy pewnej rodzinie za dar ofiarny z której odnowiliśmy feretron św. Rodziny. Chcieliśmy jeszcze odnowić puszki i kielichy mszalne. Została również zabrana do odnowy Figura Matki Bożej ze starego palcu kościelnego.
  6. Sołtys Sołectwa Ochotnica Górna informuje, że Zebranie Wiejskie Sołectwa odbędzie się w dniu 11 września br tj. niedziela, o godz. 10.00 w Wiejskim Ośrodku kultury w Ochotnicy Górnej. Na zebraniu będą podjęte uchwały: budżet, fundusz sołecki i absolutorium.
  7. Zespół Regionalny „Mali Ochotni” zapraszają nowych chętnych uczniów do kontynuacji tradycji naszych Ojców. Zapisy w Wiejskim Ośrodku Kultury, natomiast próby rozpoczynają się w październiku.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy miłego tygodnia
!