1. Bóg zapłać za dzisiejsza składkę na cele parafialne.
 2. W przyszłą niedzielę nasza młodzież ze Szkolnego Koła Caritas będzie zbierać do puszek ofiary na Dom dla Dzieci Niepełnosprawnych w Szczawnicy. Wcześniej nie odbyła się zbiórka. Zachęcamy do ofiary, gdyż i z naszej parafii jeżdżą tam Dzieci i Młodzież.
 3. Zapraszamy członków Służby Liturgicznej Ołtarza i Dziewczęcej Służby Maryjnej na pierwsze spotkanie formacyjne w tym nowym roku szkolnym, po Mszy Świętej:
 • DSM – w środę
 • Ministranci – we wtorek
 • Lektorzy – w czwartek
 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • we wtorek – Uroczystość Narodzenia NMP – głównej Patronki naszej diecezji, w tym dniu Msze św. o godz. 700, 900 oraz 1800, a na wszystkich Mszach poświęcenie ziarna siewnego.
 • w sobotę – Najświętszego Imienia Maryi

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia
i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 

 1. W niedzielę przypada 13. dzień miesiąca, zapraszamy na różaniec fatimski i procesję z figurą matki Bożej Fatimskiej po Sumie.
 2. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godzinę 900, prosimy parafian os. Potok Jurkowski: Sikora Maria nr 26, Urbaniak Krystyna nr 25, Puchomirska Monika nr 24; os. Przełęcz Knurowska: Biel Maria nr 83, Biel Monika nr 83B.
 3. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. o urodzinach Najpiękniejszej, i dowiedzieć się ile lat kończy Maryja?

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !