1. Dzisiejsza niedziela, to światowy dzień środków społecznego przekazu. Módlmy się, by massmedia służyły zawsze dobru człowieka, a nie przyczyniały się do jego zła.
  2. Za tydzień niedziela synodalna. Modlić będziemy się o przygotowania do V Synodu Diecezji Tarnowskiej
  3. W imieniu rodziny Buczków dziękujemy wszystkim za dar ofiary składany na ręce naszych Strażaków. Dziękujemy tez Druhom za przejście przez parafię po kweście. Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek, święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży, w środę św. Andrzeja Kim i jego towarzyszy, w czwartek św. Mateusza, Apostoła i ewangelisty, w sobotę św. O. Pio. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Jamne Górne: Foks Katarzyna nr 164, Lupa Janina nr 163A, Kaim Iwona nr 164, Foks Maria nr 158A, Bielska Janina nr 157.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł o ty, że po raz pierwszy od wielu lat pojawiła się realna szansa na likwidację prawa, które pozwalało na zabijanie nienarodzone dzieci, które są chore. Mowa o obywatelskim projekcie „Stop aborcji”. W wspomnianej gazecie znajdują się listy, na których możemy złożyć podpisy „Stop aborcji”. Również w zakrystii można złożyć podpisy pod obywatelskim projektem. Podpisane listy można przekazać w kancelarii, a następnie wyślemy je w całości z parafii.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.