1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę jako światowy dzień środków społecznego przekazu. Bóg zapłać za ofiary do puszek na UPJPII
  w Krakowie i Tarnowie.
 2. Zapraszamy na spotkanie DSM i dziewczynki, które chcą dołączyć do wspólnoty, we wtorek na Mszę św. wieczorową. Natomiast w piątek zapraszamy aspirantów.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • W poniedziałek – św. Stanisława Kostkę, patrona Polski
 • W środę – św. Andrzeja Kim i męczenników koreańskich
 • We czwartek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
 • w sobotę – św. O. Pio, zakonnika

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. Brutalizacja języka w mediach – co się dzieje z komunikacją?
 2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jaszcze Górne: Cięciwa Katarzyna nr 271, Chlipała Bożena nr 269, Czajka Jadwiga nr 261, Wójciak Zofia nr 260, Król Janina nr 257.
 3. W zakrystii można nabyć kalendarze rolników w cenie 30 złotych.
 4. Dnia 7 października tj. sobota o godz. 11.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Tylmanowej zostanie odprawiona Msza święta na zakończenie sezonu motocyklowego. Zapraszają organizatorzy.
 5. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Marię Czepiel z os. Czepiele

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia