1. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich tych, którzy pracują na różnych kontynentach, aby głosić Dobrą Nowinę. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy rocznicę konsekracji naszego kościoła.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

–  w poniedziałek –  św. Jana Pawła II, po Mszy św. pójdziemy pod pomnik Papieża

w czwartek – rocznica poświęcenia Katedry w Tarnowie

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian os. Iwanki: Chrobak Marta nr 223A, Hubiak Lucyna nr 223, Czajka Maria nr 219, Czajka Czesława nr 219; os. Zawady: Błachut Leokadia.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku Kościoła. W Gościu Niedzielnym in. art. Dlaczego wielu przyjmuje Komunię Św. w stanie grzechu ciężkiego i co oznacza przyjąć ją niegodziwie?
  3. W sobotę po Mszy św. wieczorowej zapraszam na spotkanie Radę Synodalną.
  4. W zakrystii można nabyć kalendarz rolniczy w cenie 22 zł.
  5. Przekazaliśmy 10 int. pogrzebowych za śp. Rozalię Czajkę, Kazimierzowi Trybule do Grywałdu.
  6. Zarząd Wspólnoty leśnej w Ochotnicy Górnej informuje, że sprzedaż drewna miękkiego i twardego dla udziałowców wspólnoty odbędzie się dnia 22 października tj. poniedziałek od godziny 9.00 do 14.00 w osiedlu Piszczkówka 36A.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.