1. Dzisiejsza niedziela, to światowy dzień środków społecznego przekazu. Módlmy się by mas media służyły zawsze dobru człowieka, a nie przyczyniały się do jego zła. Dziękujemy za ofiary do puszek na rzecz UPJPII w Krakowie i Tarnowie. Decyzją Episkopatu Polski za tydzień w całej naszej Ojczyźnie zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych we Włoszech po trzęsieniu ziemi.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: We wtorek św. męczenników koreańskich, w środę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, piątek św. O. Pio, kapłana. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  3. We wtorek na godz. 17.00 serdecznie zapraszamy chłopców, którzy pragną zostać ministrantami. Prosimy rodziców o zachęcenie swoich dzieci do podjęcia się tego zaszczytnego powołania.
  4. Dziękujemy paniom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy panie z os. Bielskie: Hubiak Danuta nr 101A, Hubiak Marta nr 101D oraz z os. Czajki: Rusnak Antonina nr 99, Puchomirska Maria nr 98A, Chlipała Dorota nr 99A.
  5. Zapraszamy do czytania Gościa niedzielnego w którym możemy przeczytać : czy Polacy mieszkający w Anglii mają się czego bać?

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!