23 września wspominamy św. O. Pio. Dokładnie 50. lat temu zmarł ten wielki święty, który przez 50. lat nosił na sobie stygmaty męki naszego Zbawiciela. Zawierzajmy św. O. Pio naszą parafię oraz wszystkich tych, którzy wypoczywają pośród nas.

  1. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi ks. Antoni Gabryś, misjonarz z Ekwadoru, pochodzący z Tylmanowej. Składka przeznaczona będzie na Jego misje. Natomiast na sumie śpiewać będzie chór Gaudium z parafii Miłosierdzia Bożego z Brzeska.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

w czwartek  – św. Wincentego a Paulo, kapłana

w piątek – św. Wacława, męczennika

w sobotę – święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Jaszcze Dolne: Rozenek Czesława nr 247, Wójciak Anna nr 244, Kopiec Irena nr 241, Fornagiel Sabina nr 248, Lupa Elżbieta nr 240.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku Kościoła. W gościu Niedzielnym m.in. art. ile snu potrzebują dzieci i jak poważne mogą być skutki ich niewyspania.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.