1. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe, które w dni powszednie będziemy sprawować przed Mszą św. o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 9.00 Serdecznie zapraszamy do licznego udziału, szczególnie dzieci, którym będą rozdawane specjalne plansze z obrazkami.
 2. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
 3. Od jutra Msze św. wieczorowe są o godz. 17.00. Natomiast różaniec św. o godz. 16.30. Zapraszamy.
 4. W tym tygodniu przeżywać będziemy: I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W I sobotę zapraszamy na Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16.15.
 5. Zapraszamy na spotkania uczniów wraz z rodzicami:

W środę – Dzieci Komunijne

We czwartek – klasę VII

 1. Zapraszamy na spotkanie DSM we wtorek na Mszę św. wieczorową.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • W poniedziałek – św. Aniołów Stróżów
 • W środę – św. Franciszka z Asyżu
 • We czwartek – św. Faustyny Kowalskiej
 • w sobotę – NMP Różańcowej

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o roli aniołach w naszym życiu. Jest również „Gość Extra” o Objawieniach Maryjnych w cenie 14 złotych.
 2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jaszcze Dolne: Konopka Anna nr 245E, Czajka Czesława nr 245A, Czajka Sabina nr 250A, Królczyk Maria nr 249A, Rozenek Czesława nr 247.
 3. W zakrystii można nabyć kalendarze rolników w cenie 30 złotych.
 4. W sobotę o godz. 14.00 w Kaplicy na Jamnem odbędzie się Redyk jesienny.
 5. Zarząd Wspólnoty Leśnej w Ochotnicy Górnej zaprasza udziałowców do zakupu drewna, która odbędzie się w na os. Piszczkówka 36A w dniach: 4.10. oraz 11.10. w godzinach od 8.00 do 14.00.

Wszystkim Gościom jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia