1. Dziękujemy za dzisiejszą składkę na ufundowanie tablicy pamiątkowej dla śp. Ks. Prałata Leopolda Misterki. Bóg zapłać. Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako Dzień Papieski.
  2. Zachęcamy i zapraszamy do dalszej modlitwy różańcowej. Przypominamy, że dzieci zbierają naklejki.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Franciszka z Asyżu, w środę – św. s. Faustynę Kowalską, w piątek – wspomnienie MB Różańcowej. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek października. Spowiedź dla dzieci i młodzieży z gimnazjum w środę i czwartek od godz. 16.00. Zapraszamy na adorację w czwartek i piątek od godz. 16.00.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Czajki: Giblak Anna nr 94, z os. Czuby: Jurkowska Beata nr 93, Czajka Bronisława nr 92, Czajka Małgorzata nr 90, Polczyk Anna nr 88.
  6. Zapraszamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy artykuł o zmarłym niedawno egzorcyście ojcu Gabrielu Amorcie.
  7. W najbliższą sobotę o godz. 14.00 w Kaplicy w Jamnem Msza św. w intencji podziękowania za wypas owiec oraz właścicieli i gospodarzy owiec jak również dziękczynienie za 600 lat tradycji pasterskiej wsi Ochotnica.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!