1. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
 2. Przypominamy, że od 1 października Msze św. wieczorowe są o godz. 17.00. Natomiast różaniec św. o godz. 16.30. zapraszamy.
 3. Zapraszamy na spotkania uczniów wraz z rodzicami:

W poniedziałek – Dzieci Komunijne

We czwartek – uczniowie klasy VII

W piątek – uczniowie z klas VIII

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • we wtorek – św. Franciszka z Asyżu
 • w środę – św. Faustyny Kowalskiej
 • w piątek – NMP Różańcowej

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 1. Zapraszamy na spotkania formacyjne po Mszy świętej wieczorowej:

– we wtorek – ministrantów

– w środę  – Dziewczęcą Służbę Maryjną

 1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jamne Dolne: Piszczek Monika nr 140; os. Szlagi: Chrobak Zofia nr 136, Czajka Józefa nr 134, Chrobak Maria nr 134A; os. Polaki: Urbaniak Stanisława nr 133.
 2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. wywiad z kard. Krajewskim, który opowiada o swojej ostatniej wizycie na Ukrainie. Jet również nowy tzw. Gość ekstra, teraz o św. Faustynie Kowalskiej w cenie 12 złotych.
 3. W zakrystii można nabyć kalendarze rolników.
 4. Przekazaliśmy Msze św. pogrzebowe na październik dla ks. Roberta Biela i jego klasztorowi: 6 za śp. Jan Czajka z os. Gabrysie, 4 za śp. Franciszkę Puchomirską, 7 za śp. Czesława Walasika, 5 za śp. Jana Czajkę z os. Czuby oraz 22 za śp. Bronisławę Buczek.
 5. Wznawiamy spotkania Gruby Biblijnej w 2 i 4 niedzielę miesiąca. Zapraszamy na I spotkanie za tydzień po Mszy św. wieczorowej.
 6. W najbliższą sobotę w naszym Kościele o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza św. dla Pielgrzymów udających się do Medjugorie.
 7. Dzisiaj w budynku naszej Szkoły Podstawowej w godz. 7.30-19.00 odbywają się wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy miłego tygodnia
!