1. Przeżywamy I niedzielę października, na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Bóg zapłać za ofiary na węgiel.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • poniedziałek – Najświętszej Maryi Królowej Różańca Świętego

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice,
składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych.

  1. Zachęcamy do dalszego odmawiania Różańca Świętego w kościele i w rodzinie.
  2. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy uczniów klas VII i VIII na nabożeństwo wraz z rodzicami.
  3. W przyszłą niedzielę przypada 13. dzień miesiąca, wspomnimy ostatnie objawienie Maryi w Fatimie. Po sumie z figurą fatimską udamy się z procesją wokół kościoła.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z Białówka: Migacz Irena nr 321C, Czajka Marzena nr 321, Czajka Sonia nr 321E, Czajka Iwona nr 321D, Chrobak Janina nr 321A; os. Stasichy: Czajka Krzysztof nr 319.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnymin. o tym, jak św. siostrę Faustynę widział jej kierownik duchowy ks. Michał Sopoćko.
  6. Dziękujemy Panom za pomoc przy porządkowaniu parkingu przy starym kościele: Wójciak Tadeusz z Jaszczego, Królczyk Józef z Jamnego, Urbaniak Józef (wraz z koparką) z os. Zawady, Gorzkowski Bogusław os. Zawady, Królczyk Leon z Jaszczego, Wójciak Michał z Jamnego, Czajka Ludwik z Jamnego, Czajka Krzysztof z Iwanek, Rusnarczyk Antoni z Forendówek. Bóg zapłać. Wyrażamy również wdzięczność firmom: Władysław Czajka – za 6 aut frezowiny; Sikora-Jurkowski za usunięcie starego ogrodzenia oraz Stanisław Chryczyk z Ochotnicy Dolnej.
  1. Na prośbę parafian wraz z Radą Parafialną poprosiliśmy Firmę Gomix z Gołkowic o opiekę nad naszym cmentarzem. Podobnie jak w Ochotnicy Dolnej firma będzie pilnować porządku na cmentarzu oraz obstawiać pogrzeby. Dziękujemy dotychczasowemu panu grabarzowi za wszelką pomoc i trud podczas pogrzebów.
  2. W piątek pożegnaliśmy śp. Władysława Sikorę z os. Ustrzyk.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia !