1. Dzisiejsza niedziela to święto Matki Bożej Różańcowej. Pamiętajmy o różańcu w naszym życiu, to jest modlitwa, którą ukochała Maryja. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na opał do kościoła.
  2. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w modlitwie różańcowej w czasie nabożeństw, które odprawiamy o godz. 17.00. W przedsionku kościoła znajdują się kartki na wypominki  listopadowe i roczne. Bardzo prosimy o czytelne i wyraźnie napisanie imion i nazwisk zmarłych.
  3. Za tydzień przypada dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. W środę zapraszamy dzieci z klasy III – Dzieci Komunijne wraz z Rodzicami.
  5. Serdecznie zapraszamy chłopców, którzy pragną zostać ministrantami na spotkanie w środę na godz. 16.00. Natomiast w sobotę na godz. 10.00 zapraszamy dziewczęta należące do DSM i te, które pragną przystąpić do tej grupy.
  6. W najbliższy czwartek przypada 11. dzień miesiąca, zapraszamy na modlitwę za Ojczyznę, natomiast, w sobotę przypada 13. października, rocznica ostatniego objawienia Maryi w Fatimie. Zapraszamy na ostatnią w tym roku procesję fatimską.
  7. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

–  w sobotę – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Jaszcze Dolne: Giemzik Maria nr 234, Giemzik Marta nr 234A, Gumienna Beata nr 233; os. Iwanki: Wygrecka Antonina nr 229, Tarchała Monika nr 229.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym dodatek, płyta DVD z filmem „Sprawa Chrystusa”; film przedstawia historie dziennikarza, który poszukuje argumentów potwierdzających  istnienie Chrystusa.
  3. W zakrystii można nabyć kalendarz rolniczy w cenie 22 zł.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.