1. Przyszła niedziela to Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
 2. W ramach przygotowania do bierzmowania zapraszamy uczniów klasy 8 wraz z rodzicami we czwartek na Mszę św. wieczorową.
 3. Zapraszamy również na spotkanie lektorów w piątek na Mszę św. wieczorową.
 4. W piątek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. wieczorowej pójdziemy z Figurą Fatimską wokół Kościoła. W tym dniu niema różańca przed Mszą świętą.
 5. Z racji Dnia Papieskiego w sobotę o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w Gazdówce Wojtyłowej na Skałce. Wcześniej Wiejski Ośrodek Kultury organizuje Rajd Papieski. Serdecznie zapraszamy.
 6. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów przed Wszystkimi Świętymi. Prosimy o właściwą segregację śmieci. Od dzisiaj można też już zabrać sobie kartki wypominkowe – listopadowe i roczne. Prosimy o wyraźne napisanie imion i nazwisk zmarłych.
 7. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • W piątek – bł. Honorata Koźmińskiego, zakonnika

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 1. W sobotę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim Nauczycielom i Wychowawcą życzymy dalszych łask Bożych i opieki Maryi. Dziękujemy Wam za trud wychowywania dzieci i młodzieży.
 2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. „Chłopaki na medal” o naszych siatkarzach, jak jeden z nich złoty medal przekazuje do kościoła parafialnego jako wotum.
 3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jaszcze Dolne: Wójciak Anna nr 244, Fornagiel Sabina nr 248, Lupa Elżbieta nr 240, Wójciak Kazimiera nr 239, Król Teresa nr 238.
 4. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania biblijnego oraz rozmów duchowych. Pierwsze spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w naszym Kościele rozpocznie się pielgrzymka do Medjugorie.

 

Wszystkim Gościom jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia