1. Zapraszamy do dalszego uczestnictwa w różańcu św. o godz. 16.30. w Kościele.
 2. Przyszła niedziela to Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
 3. Z racji Dnia Papieskiego w sobotę o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w Gazdówce Wojtyłowej na Skałce. Zapraszamy.
 4. We czwartek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. wieczorowej pójdziemy z Figurą Fatimską na plac starego Kościoła, aby tam poświęcić odnowiona Figurę Maryi. W tym dniu niema różańca przed Msza świętą.
 5. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów przed Wszystkimi Świętymi. Prosimy o właściwą segregację śmieci. Od dzisiaj można też już zabrać sobie kartki wypominkowe – listopadowe i roczne. Prosimy o wyraźne napisanie imion i nazwisk zmarłych.
 6. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • we czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, zakonnika
 • w sobotę – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dr Kościoła

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 1. W piątek Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim Nauczycielom i Wychowawcą życzymy dalszych łask Bożych i opieki Maryi. Dziękujemy Wam za trud wychowywania dzieci i młodzieży.
 2. Zapraszamy na spotkania formacyjne po Mszy świętej wieczorowej:

– w piątek  – Aspirantów

 1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Polaki: Jagieła Maria nr 132B, Tokarczyk Małgorzata nr 127, Syjud Bożena nr 131A, Jagieła Weronika nr 132A,Kuziel Maria nr 132.
 2.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. wspomnienie Maryi Królowej Różańca Świętego.
 3. W zakrystii można nabyć kalendarze rolników. Natomiast w przedsionku jest jeszcze Gość Ekstra, poświęcony życiu i cudach św. Faustyny Kowalskiej.
 4. Dzisiaj zapraszamy na rozważanie Pisma Świętego po Mszy św. wieczorowej.
 5. Proboszcz z Ochotnicy Dolnej wraz z parafianami zwracają się z gorącą prośbą o dar drzewa na budowę nowego Kościoła. Parafia prosi o dostarczenie drzewa na plac budowalny na os. Kapłony. Niech to będzie wyraz naszej solidarności i wdzięczności za pomoc, którą nam okazali parafianie z Ochotnicy Dolnej w czasie budowy naszego kościoła. Za każdy dar drzewa i wszelką pomoc parafianie obiecują modlitwę przy relikwiach Patrona Kościoła bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy miłego tygodnia
!