1. Dzisiejsza niedziela to Dzień Papieski. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
 2. Za tydzień składka na węgiel do kościoła.
 3. W środę przypada 13 października. Zapraszamy na różaniec
  i procesję z Figurą Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16.30.
 4. Zachęcamy do dalszego odmawiania Różańca Świętego w kościele i w rodzinie.
 5. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów przed Wszystkimi Świętymi. Prosimy o właściwą segregację śmieci. Od dzisiaj można też już zabrać sobie kartki wypominkowe – listopadowe i roczne. Prosimy o wyraźne napisanie imion i nazwisk zmarłych.
 6. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • w środę – bł. Honorata Koźmińskiego, zakonnika
 • w piątek – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dr Kościoła
 • w sobotę – św. Jadwigi Śląskiej

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 

 1. W czwartek Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim Nauczycielom i Wychowawcą życzymy dalszych łask Bożych i opieki Maryi. Dziękujemy Wam za trud wychowywania dzieci i młodzieży.
 2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców osiedla Gabrysie: Urbaniak Stanisława nr 72, Jagieła Maria nr 68, Mikołajczyk Maria nr 69, Czajka Irena nr 67, Buczek Zofia nr 71A.
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym m.in. 200 lat Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
 4. W zakrystii można zakupić Kalendarze Rolnicze w cenie 25 złotych.
 5. Dzisiaj po Mszy świętej wieczorowej zapraszamy grupę biblijną. Rozważamy zawsze Ewangelię niedzielną oraz zgłębiamy znaczenie Pisma Świętego. Serdecznie zapraszamy nowych chętnych.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej wieczorowej Związek Podhalan zaprasza na spotkanie organizacyjne do Ośrodka Kultury.
 7. Jutro pogrzeb śp. Anny Chryczyk z os. Marciny o godz. 14.00.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !