1.Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna. Składka na tacę będzie przeznaczona na cele misyjne.

2.W naszej parafii w przyszłą niedzielę rozpoczynamy misje parafialne. Szczegółowy program otrzymamy za tydzień. W czasie misji świętych nie ma Mszy w kaplicy w Jamnem.

Niedziela – 22 październik

7.00 – Msza święta z kazaniem wprowadzającym

9.00 – Msza święta z kazaniem wprowadzającym

11.00 – Msza święta  z kazaniem wprowadzającym

15.00 – Nabożeństwo do Bożego miłosierdzia oraz Różaniec święty

16.00 – Msza święta z kazaniem wprowadzającym

21.00 – Apel Jasnogórski

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: W poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę  – św. Łukasza, ewangelisty, w  piątek – św. Jana Kantego. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny w tym pani Zakrystiance, oraz Służbie Zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców Jamne Dolne: Wanicka Dominika nr 148, Wanat Anna nr 146, Lupa Maria nr 145, Królczyk Irena nr 140B, Kozielec Maria nr 140A.
  3. W zakrystii można nabyć kalendarz rolniczy w cenie 22 zł.
  4. Dzisiaj wybieramy Radę Duszpasterską. Pod chórem są gotowe kartki z nazwiskami kandydatów. Wybieramy jednego z kandydatów przez postawienie znaku X.
  5. Przekazaliśmy ks. Kazimierzowi Trybule do Grywałdu intencje mszalne: 9 int. śp. Bronisława Wanat, 7 int. śp. Rozalia Franczyk.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bolesława Czajkę os. Jaszcze Dolne, śp. Leszka Szczerbę z os. Sikory, a dziś o godz. 13.00 pogrzeb śp. Kazimierza Błachuta z os. Stasichy.