1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na cele misyjne z okazji Niedzieli Misyjnej.
  2. W najbliższą środę przeżywać będziemy uroczystość poświęcenia tablicy pamiątkowej śp. Ks. Prałata Leopolda Misterki. Tym uroczystościom przewodniczyć będzie ks. Bp Stanisław Salaterski. Uroczystość rozpoczniemy różańcem św. o godz. 16.30. Natomiast o 17.00 – Msza święta. Zapraszamy całą parafię, jak i poszczególne grupy i stowarzyszenia ze sztandarami. Prosimy również Was, kochani, o przybycie w strojach góralskich.
  3. Przed nami ostatnie dni października. Wykorzystajmy je, aby wziąć udział w nabożeństwach różańcowych.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek w naszej diecezji – św. Jana Pawła II, w piątek – św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów. Natomiast przyszła niedziela to rocznica poświęcenia naszego kościoła. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 prosimy parafian z os. Majdówka: Forenda Stanisława nr 77, Jamińska Irena nr 79 oraz z os. Gabrysie: Jamińska Janina nr 85A, Foks Ewelina nr 85A, Groń Bernadetta nr 73.
  6. Zapraszamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać o wielkiej pokucie, która odbyła się w minioną sobotę na Jasnej Górze.
  7. Wójt gminy Ochotnica Dolna wraz z Komisją infrastruktury zapraszają wszystkich zainteresowanych mieszkańców na spotkanie, celem omówienia spraw dotyczących budowy wyciągów narciarskich w Ochotnicy Górnej. Spotkanie odbędzie się w piątek 28.10 o godz. 16.00 w WOK-u w Ochotnicy Górnej.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. popołudniowej odbędzie się spotkanie Związku Podhalan w związku z rekolekcjami góralskimi w naszej parafii.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!