1. Dzisiaj przeżywamy 26 rocznicę poświęcenia naszego Kościoła. Dziękujmy Bogu za wszystkich, którzy ten Kościół budowali oraz prośmy za całą naszą wspólnotę parafialną, by wszyscy z tego świętego miejsca zawsze chętnie korzystali i byli za niego odpowiedzialni.
  2. Bóg zapłać za składkę na opał do Kościoła.
  3. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz o 14.00 połączona z nieszporami żałobnymi i procesją na cmentarz z różańcem i wypominkami. Przy wejściu na cmentarz od rana lektorzy i ministranci będą zbierali ofiary dla WSD w Tarnowie. W imieniu Księdza Rektora dziękujemy za każdą ofiarę.
  4. We czwartek Dzień Zaduszny, czyli wspominamy wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 oraz 17.00. W Oktawie Wszystkich Świętych różaniec z wypominkami przed Mszą święta.
  5. Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych jutro i we wtorek od godz. 16.00. Zapraszamy.
  6. W tym tygodniu przeżywać będziemy: I czwartek, piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie o godz. 16.00. Adoracja codziennie od godz. 1600, zapraszamy do modlitwy. W I sobotę zapraszamy na Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16.15. Natomiast w przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy w strojach góralskich.
  7. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • W sobotę – św. Karola Boromeusza, bpa

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o zagrożeniach czyhających na dzieci w internecie.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Iwanki: Wójciak Maria nr 228, Brusińska Maria nr 226, Chrobak Marta nr 223A, Hubiak Lucyna nr 223, Czajka Maria nr 219.
  3. Dzisiaj po Mszy świetej wieczorowej zapraszamy na rozważania Biblijne.

 

Wszystkim Gościom jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia