1. Dziś I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowy na sumie. Bóg zapłać za ofiary na cele parafialne.
  2. W czwartek kończymy Oktawę Wszystkich Świętych i procesje różańcowe na cmentarz. Od piątku różaniec z wypominkami przed Mszą św. o godz. 16.30, a w niedzielę o 6.30.
  3. W przyszłą niedzielę przypada 100-lecie Odzyskania Niepodległości – narodowe Święto Niepodległości. Uroczysta Msza św. o godz. 11.00. Prosimy o liczny udział, zapraszamy poczty sztandarowe Strażaków, Harcerzy, Zawiązku Podhalan oraz społeczność szkolną. Po Mszy świętej udamy się pod nowy pomnik. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w sobotę – św. Leona Wielkiego, w niedzielę – św. Marcina, bpa. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian: os. Zawady: Szlaga Zofia nr 204, Jamińska Emilia nr 203; os. Skałka: Jurkowska Maria nr 202, Kołaciak Bernadetta nr 190; os. Jamne Górne: Szlaga Anna nr 187.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym in. art.  o tym, czym jest dobra śmierć oraz czy trzeba śmiertelnie bać się śmierci?
  7. Dziękujemy Panom Stanisławowi i Józefowi Jagiełom z os. Stasichy za naprawienie dachu na kościele, aby nam już nie lało do kościoła. Bóg zapłać.

  

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.